Trodat pečiatky

Trodat Pečiatky

Značka Trodat je dnes zárukou kvalitných a odolných pečiatok. Niet sa čomu čudovať, keď má za sebou desaťročia výroby pečiatok. Pečiatky Trodat prešli počas týchto rokov vývojom. Od drevených pečiatok cez prvú plastovú dátumovú pečiatku, ktorá sa spája aj so vznikom názvu firmy, až po odolné pečiatky, ktoré nezaťažujú životné prostredie.

História pečiatok Trodat

Začiatky rakúskej firmy Trodat sa datujú do roku 1912, s jej dnešným názvom sa však spájajú až neskoršie roky. Je totiž odvodený od prvej plastovej dátumovej pečiatky, ktorú nazvali Trodat. TRO znamená trolitul, čo je plast, ktorý sa predtým používal na výrobu pečiatok. Koncovka DAT je odvodená od dátumovej pečiatky. Názov Trodat sa stal oficiálnym pomenovaním spoločnosti na konci 60. rokov po rebrandingu. Ich prvé samonamáčacie pečiatky Trodat sa okamžite stali svetovo obľúbené. Rovnako ako aj ich všetky ďalšie novinky.

Kvalita značky Trodat

Trodat pečiatky sú po celé desaťročia symbolom kvality. Pri precíznom procese výroby sa používajú vysoko kvalitné materiály, vďaka čomu je každá Trodat pečiatka hviezdou medzi pečiatkami. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a pri výrobe sa kladie dôraz na minimalizáciu produkcie uhlíka.

Kvalita Trodat pečiatok je overená časom. Roky vývoja pečiatok je vidieť v ich precíznom spracovaní a trvanlivosti.

Trodat pečiatka podľa individuálnych potrieb

V našej ponuke nájdete rôzne druhy Trodat pečiatok v rôznych veľkostiach, tvaroch i farbách. Náš sortiment tvoria, okrúhle, obdĺžnikové i štvorcové pečiatky. Špeciálne pečiatky pre rôzne profesie (lekárske, úradné, učiteľské), firemné pečiatky, ktoré majú šmrnc, dátumové pečiatky na každodenné používanie i pečiatky s podpisom pre zjednodušenie
práce.

Kúpte si Trodat pečiatku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *