O nás

Vyrábame pečiatky na celý život, ktoré zvládnu prácu vo vašej firme v plnom nasadení. 5 rokov skúseností sa odráža aj v kvalite našich výrobkov. Vieme, že pečiatka nemusí byť len nudnou záležitosťou. Preto spájame vaše predstavy s našou kreativitou a vytvárame jedinečné pečiatky, ktoré reprezentujú vašu firmu na úrovni. Výroba pečiatok od spracovania grafických súborov až po skompletizovanie objednávky prebieha v našej firme v Žiline.

Pečiatky na mieru pre každého

Pečiatky vyrábame s obrovským dôrazom na funkčnosť, kvalitu dizajnu s ohľadom na potreby jednotlivých profesií. Podnikatelia chcú pečiatky, ktoré vydržia každodenné používanie a zároveň na úrovni reprezentujú firmu. Pečiatka pre lekárov či advokátov zase musí spĺňať všetky náležitosti, ktoré stanovuje zákon. 

Pečiatka na celý život

Dokonalosť v detailoch

Štočok každej pečiatky je individuálne vygravírovaný laserom s vysokým optickým výkonom a presnosťou 1000 DPI.

Pečiatky aj pre náročných

Ponúkame široký sortiment pečiatok vo všetkých možných tvaroch, veľkostiach aj farbách. Z našej ponuky si vyberie každý – firmy, živnostníci, úradníci či lekári.

Zvládne vysoké nasadenie

Atramentový vankúšik v samofarbiacich pečiatkach Trodat sa dá doplniť alebo môžete kúpiť nový. Po doplnení atramentu je možné pečiatku používať ešte dlhú dobu.

Grafický návrh zdarma

Vaše predstavy a naše skúsenosti pretavíme do návrhu. Stačí nám poslať logo, obrázok, adresu alebo čokoľvek, čo na pečiatke chcete mať.

Rýchle dodanie

U nás zbytočne nečakáte. Objednáte, vyrobíme a okamžite posielame. Ani nežmurknete a pečiatku máte doma.

5-ročná záruka

Za kvalitu našich pečiatok ručíme. Garancia 5-ročnej záruky je neodmysliteľnou súčasťou balíka.

Pečiatka nie je povinná, ale…

Používanie pečiatky v obchodnom či úradnom styku nie je povinné, no všetci sú na to zvyknutí a pôsobí to dôveryhodnejšie. Veď aj veľká časť oficiálnych tlačív či faktúr má vyhradený priestor na pečiatku. Zákonnú povinnosť používať pečiatku má len pár profesií, avšak hoci medzi ne nepatríte, určite sa vám zíde. Zvlášť taká pečiatka, ktorá má štýl.

Pečiatka toho môže toho o vašej firme povedať skutočne veľa. A to nemáme na mysli len kontaktné údaje. Pečiatka sa veľmi jednoducho môže stať súčasťou vašej firemnej identity. Záleží vám na tom, ako vás vnímajú klienti? Využite priestor, ktorý pečiatka ponúka a odprezentujte tam okrem dôležitých informácií aj svoje logo, slogan či iné myšlienky.

Postup práce

Rýchle dodanie

S dopravou zadarmo.

5-ročná záruka

S kvalitou pečiatok to myslíme vážne.

Zákaznícka podpora

Nás zákazníci nikdy neotravujú.

Profesionálnu pečiatku môžete mať aj vy!